Konačni rezultati svih akcija skupljanja papira i proglašenje najvrjednijih

Autor: Marko Brijačak, 11. 6. 2018.

Tijekom nastavne godine 2017./2018. Školsko stručno vijeće učiteljica stranih jezika organiziralo je 4 velike akcije skupljanja staroga papira.  U skupljanju papira sudjelovala je matična škola, ali i sve područne škole. Ukupno je skupljeno 14472 kg, od toga je matična škola skupila 11477 kg, a područne su škole skupile 2995 kg.

Učenici naše škole uključili su se u skupljanje, a pojedinci su se iskazali i zapaženim trudom prilikom skupljanja, vaganja i odvoza papira. Ovim putem posebno pohvaljujemo najvrednije učenike u ovoj akciji, bez kojih sve odrađene akcije ne bi bile ostvarive.

Naši najvjerniji pomagači su: Ivan Mikić, Stjepan Feldi, Niko Rastija, Luka Ivanac te Matej Koić. Istaknut ćemo sve učenike 7.a i 7.b razrednog odjela koji su bili posebno aktivni pri odvozu papira.

Velika hvala na volji i uloženom trudu!

Četvrtom akcijom završavamo skupljanje papira za ovu nastavnu godini i ovim putem proglašavamo pobjednike, razredne odjele, odnosno školu koji su se iskazali  najvećim količinama skupljenoga papira.

Učenici područnih škola vrijedno su donosili papir, no ipak najviše je papira skupila područna škola Donji Meljani koji su ukupno skupili 1370 kg.

Razredni odjel predmetne nastave, s najviše prikupljenog papira, je 8.c pod razredništvom učiteljice Marine Martinović. Učenici 8.c skupili su ukupno 1161 kg.

U razrednoj nastavi najviše kilograma skupio je 2.a razredni odjel predvođen učiteljicom Katom Huber. Učenici i roditelji 2.a razrednog odjela skupili su ukupno 2620kg i time su osvojili prvo mjesto u skupljanju papira.

Velike čestitke svima na uloženom trudu i na velikom doprinosu u očuvanju okoliša.

Navedeni razredni odjeli, područna škola Donji Meljani te najvredniji pomagači bit će nagrađeni izletom. Kako su plasirani ostali razredni odjeli pogledajte u priloženim tablicama.

Čestitke svim učenicima, roditeljima i svima koji su sudjelovali u ovogodišnjim akcijama!

Školsko stručno vijeće učiteljica stranih jezika

Priloženi dokumenti:
Konacni_rezultati_-_ms.png (10.66 KB)