preskoči na sadržaj

Osnovna škola Josipa Kozarca Slatina

Raspored informacija

RAZREDNI ODJEL

RAZREDNIK/ CA

TERMIN KONZULTACIJA

1.a

Kata Huber

srijeda, 3. sat
1.b

Gordana Kovač

srijeda, 4. sat
2.a

Ankica Horvat

srijeda, 2. sat

2.b

Mirjana Bušljeta

ponedjeljak, 3. sat

2.c

Tatjana Granjaš

utorak, 3. sat

3.a

Sanja Hmelik

srijeda, 4. sat

3.b

Jasminka Kesegić

četvrtak, 2. sat

3.c

Dijana Vuković

četvrtak, 6. sat

4.a

Željka Kurtović

utorak, 3. sat

4.b

Maja Puškarić

utorak, 4. sat

1. i 2. PŠ Donji Meljani

Mirjana Prlić

ponedjeljak, 3. sat

3. i 4. PŠ Donji Meljani

Martina Grgurić

ponedjeljak, 5. sat 

1. i 3. PŠ Sladojevci

Višnja Bujanić

petak, 5. sat

2. i 4. PŠ Sladojevci

Katarina Kokorić

petak, 5. sat

1. i 4. PŠ Kozice

Jasna Lulić 

utorak, 2. sat

2. i. 3. PŠ Kozice

Vesna Bićanić

utorak, 3. sat

1. i 3. PŠ Novi Senkovac

Ana Slačanac - Ivana Marović

petak, 5. sat 

2. i 4. PŠ Novi Senkovac Sanela Tot petak, 5. sat

 

Dora Jajić

srijeda, 3. sat

 

Slavica Ostrogonac

RN - prijepodne: srijeda: 11:55 - 12:40 h

poslijepodne: utorak, 6. sat

  Katarina Pejić 

petak, 6. sat

  Dražena Vujanović

utorak, 3. sat

  Lucija Marčinković

PŠ Novi Senkovac: utorak, 2. sat

PŠ Kozice: četvrtak, 3. sat

 

Ljiljana Ivanković

četvrtak, 4. sat

 

 

RAZREDNI ODJEL

RAZREDNIK/ CA

TERMIN KONZULTACIJA

5.a

Matija Hamelec

srijeda, 3. sat 

5.b

 Ljiljana Ivanković

 

srijeda, 6. sat u smjeni razredne nastave

5.c

Azra Benković

petak, 2. sat

6.a

Mira Safin - Knežević

četvrtak, 5. sat

6.b

Dragan Menčik

srijeda, 3. sat

6.c

Hana Tepeš

utorak, 5. sat

7.a

Rade Perić

ponedjeljak. 3. sat

7.b

Katarina Pejić

utorak, 7. sat

7.c

Marina Martinović

ponedjeljak, 6. sat

7.d

Brankica Safin

srijeda, 2. sat

8.a

Dražena Vujanović

srijeda, 4. sat

8.b

Markan Lukić

ponedjeljak, 2. sat

8.c

Denis Ostrošić

utorak, 5. sat

8.d Tatjana Lulić Prpić

srijeda, 3. sat

 

 

UČITELJ/ICA

TERMIN KONZULTACIJA

Zorica Varga 

četvrtak, 4. sat 

Snježana Tot

ponedjeljak, 3. sat

Jelena Barbir 

ponedjeljak, 4. sat

Anita Jukić

četvrtak, 2. sat

Denis Vujanović

utorak, 4. sat

Ljiljana Peretin

ponedjeljak, 7.sat

Ružica Vujić

ponedjeljak, 0. sat

Ksenija Vujić

ponedjeljak, 0. sat

Martina Bukvić 

utorak, 6. sat

Martina Grundler Hrala

srijeda, 2. sat

Tomislav Bošnjak

ponedjeljak, 3.sat

Marko Brijačak

ponedjeljak, 2. sat

Jurica Kraljik

ponedjeljak, 4. sat

Mario Jerbić

utorak, 4. sat

 


 

mali DOKU art Bjelovar 2016.

"Tomislav" MD "Bapatuljak" OŠ Josipa Kozarca Slatina

Koliko je sati?

 

Raspored zvona

ENERGETSKA OBNOVA

Vijesti vezane uz energetsku obnovu pogledajte u mapi "ENERGETSKA OBNOVA"

ERASMUS +

idemo u srednju

Korisni linkovi
Kalendar
« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Anketa
Koliko često pratiš vijesti i događanja na Web stranici škole?




Brojač posjeta
Ispis statistike od 19. 3. 2014.

Ukupno: 155375
Ovaj mjesec: 2383
Ovaj tjedan: 504
Danas: 70
 

CMS za škole logo
Osnovna škola Josipa Kozarca Slatina / Nikole Šubića Zrinskog 2, HR-33520 Slatina / os-jkozarca-slatina.skole.hr / ured@os-jkozarca-slatina.skole.hr
preskoči na navigaciju