Happy Easter!

Autor: Marko Brijačak, 3. 4. 2018.

Bliži se kraj korizme i polako ulazimo u pravo uskrsno raspoloženje. Radosno iščekivanje Uskrsa i uskrsnih praznika zavladalo je školom. Učiteljice stranih jezika odlučile su ukrasiti učionice, a učenici su im, s radošću, pomagali u tome.

Velika uskrsna radionica održana je, zadnji tjedan ožujka, na satima Engleskoj jezika i izvannastavnih aktivnosti.

Učenici područnih škola su se natjecali u nošenju jaja u žlici, bojali su pisanice, izrađivali čestitke, ukrašavali panoe te bojali kuhana jaja koja su nosili kući pa će njima ukrasiti svoje uskrsno gnijezdo. Ukrašavali su i Forbidden Egg,  jaje koje je Zeko zaboravio ukrasiti. Uživali su u čokoladnim jajašcima i zasluženim nagradama jer ne može Egg Spoon Race i Egg Hunt (Lov na pisanice) proći bez nagrade.

Učenici razredne nastave pleli su pisanice od raznobojnih papira i njima ukrašavali pano u  učionicama. Pravili su piliće u jajima, ukrašavali ispuhana jaja, bojali kuhana jaja, izrađivali čestitke s uskrsnim motivima i radili zečiće od papira. Na kraju sata zasladili su se čokoladnim poslasticama i grickalicama.

Predmetna nastava je bojala i izrezivala šarene pisanice kojima su ukrašavali panoe i zidove u učionicama Engleskog jezika. Natjecali su se u nošenju jaja u žlici i uživali u čokoladnim poslasticama.

Uz toliko odrađenog posla svi smo se dobro zabavili, a vjerujemo da je i Zeko vidio naš trud i da će učenici u svoja gnijezda dobiti poneku lijepu sitnicu koja će im izmamiti osmijeh.

Dok iščekuju učeničke priče, učiteljice stranih jezika svima vam žele sretan i blagoslovljen Uskrs!

Made with Padlet

« Rujan 2018 »