Ručice i mašta mogu svašta

Autor: Filip Janković, 1. 7. 2020.

Tijekom on line nastave vjeronauka, vrijedni učenici 1a, 1b i učenici svih područnih škola rado, aktivno i kreativno su sudjelovali. Uz sve svoje obveze našli su vremena za izradu raznih motiva od papira, kartona i drugih materijala. Izrađivali su uskrsnu svijeću, čestitku za Majčin dan, a za blagdan Tijelova izrađivali su pokaznicu. Učenici koji su do kraja ostali online, od kartona i papira izradili su pokaznicu, a učenici koji su bili u školi, pokaznicu su bojali flomasterima. Možete pogledati samo jedan dio njihovih radova! Svima velike pohvale za trud i rad!!!

Galerija fotografija

Slavica Ostrogonac

Ručice i mašta mogu svašta

Autor: Filip Janković, 1. 7. 2020.

Galerija fotografija

Slavica Ostrogonac