Valentinovo u PŠ Novi Senkovac

Autor: Marko Brijačak, 20. 2. 2020.

Dan zaljubljenih, Valentinovo, obilježeno je 14.2.2020. godine i u PŠ Novi Senkovac. Učenici 1. - 4. razreda, u posebnom su ozračju, proslavili ljubav.

Cijeli tjedan pisali su pisma svojim prijateljima i simpatijama, ali i učiteljicama i teti Vesni, našoj spremačici. Pisma su ubacivali u sandučić ljubavne pošte. Na Valentinovo smo otvorili sandučić i podijelili pisma, razgovarali smo o Valentinovu, čitali ljubavnu poeziju, odigrali kviz, pjevali pjesme ljubavne tematike, a otplesali smo i ples srca. Od pisanih ljubavnih radova učenika načinjena je zbirka priča pod nazivom Što je za mene ljubav?.

Počastili smo se i dobro zabavili.

„Ljubav ne pokazujemo tako da ljubljenu osobu gledamo u oči, nego da zajedno s njom gledamo u istom smjeru.“

Antoine de Saint-Exupery

Anamarija Roštaš i Tatjana Granjaš Kovač

Valentinovo u PŠ Novi Senkovac

Autor: Marko Brijačak, 20. 2. 2020.

Počastili smo se i dobro zabavili.

Antoine de Saint-Exupery

Anamarija Roštaš i Tatjana Granjaš Kovač