SVJETSKI DAN ČITANJA NAGLAS U PŠ SLADOJEVCI

Autor: Marko Brijačak, 11. 2. 2020.

U PŠ Sladojevci , u srijedu, 5.veljače 2020.godine, učenici 1. - 4.razreda su, s učiteljicama, obilježili Svjetski dan čitanja naglas.

Svjetski dan čitanja naglas trebao bi pokazati svijetu kako pravo na čitanje i pisanje pripada svima. Djeca i odrasli širom svijeta, slaveći moć riječi, kreiraju društvo koje će omogućiti svakom, baš svakom djetetu pravo na obrazovanje te pristup knjigama i tehnologiji.

Kako bi učenici razvili vještinu slušanja, obogatili rječnik, razvili razumijevanje za društvene probleme i uspješno se razvijali, svake se godine uključujemo  u obilježavanje Svjetskoga dana čitanja naglas. PridružilI smo se obilježavanju ovog važnog dana čitanjem tekstova po vlastitom odabiru.

SVJETSKI DAN ČITANJA NAGLAS U PŠ SLADOJEVCI

Autor: Marko Brijačak, 11. 2. 2020.

« Rujan 2020 »

Ukupno: 320228