Učenici predmetne nastave pogledali kazališnu predstavu „DNK“

Autor: Marko Brijačak, 6. 12. 2019.

Učenici od 5. do 8. razreda u pratnji svojih razrednika i učitelja Hrvatskoga jezika 20. studenog pogledali su kazališnu predstavu „DNK“. Predstavu je izvelo Kazalište Virovitica na pozornici Pučkog otvorenog učilišta u okviru 6. Slatinske male scene.

„DNK“ je kazališna drama čiji je autor britanski dramaturg i dobitnik prestižne nagrade „Tony“, Dennis Kelly, a na kazališne daske postavio ju je bugarski redatelj Petar Kaukov.

I ove godine nastavili smo dugogodišnju bogatu suradnju s POU Slatina sa zajedničkim ciljem promicanja i približavanja kazališne umjetnosti našim učenicima.

Hana Tepeš, učiteljica Hrvatskoga jezika

Učenici predmetne nastave pogledali kazališnu predstavu „DNK“

Autor: Marko Brijačak, 6. 12. 2019.

Hana Tepeš, učiteljica Hrvatskoga jezika

« Rujan 2020 »