Dan ljubaznosti

Autor: Marko Brijačak, 17. 11. 2019.

Učiteljice Nadin Cuca i Marina Telišman obilježile su Dan ljubaznosti.

Učiteljica Nadin potaknula je učenike PŠ Novi Senkovac na pisanje lijepih poruka svojim prijateljima povodom Dana ljubaznosti. Kroz razgovor učenici su zaključili da ponekad zaborave jedni drugima uputiti lijepu riječ, zagrljaj, a da im to puno znači. Zato su se kroz igru sjetili lijepih riječi kojima se mogu ljubazno izraziti te ih uz zagrljaj uputili jedni drugima.

Učenici 3.a razreda Dan ljubaznosti obilježili su kroz igru "Make a kind action". Učenici su podijeljeni u 3 skupine vrtjeli kotač ljubaznih radnji. Dijelili su se zagrljaji, "high five", komplimenti, razgovaralo se i o osjećajima i svi su se jako zabavili.

Skupina Deutsche Kultur izradila je plakat Einen schönen Nettigkeitstag! (Sretan dan ljubaznosti!) Osim toga naglašena je važnost ljubaznog ponašanja u svakodnevnom životu te su učenici kroz igru naučili neke lijepe izraze i fraze na njemačkom jeziku.

Marina Telišman, učiteljica Njemačkog jezika

Dan ljubaznosti

Autor: Marko Brijačak, 17. 11. 2019.

Učiteljice Nadin Cuca i Marina Telišman obilježile su Dan ljubaznosti.

Marina Telišman, učiteljica Njemačkog jezika

« Prosinac 2019 »