Projekt Mislim zeleno, čuvam Zemlju 4

Autor: Marko Brijačak, 14. 6. 2019.

Učenici KO 1. i 3. razreda PŠ Novi Senkovac, već četvrtu godinu, sudjeluju u eTwinning projektu Mislim zeleno, čuvam Zemlju 4. Cilj našeg tradicionalnog razrednog projekta je potaknuti učenike da razviju stav: „I ja mogu učiniti nešto za svoj okoliš!“ Poučnim radionicama na satima izvannastavne aktivnosti Čuvari prirodeučenici obilježavaju važne ekološke datume (Međunarodni dan zaštite životinja, Dan zahvalnosti za plodove Zemlje, Svjetski dan voda, Dan planeta Zemlje, Svjetski dan zaštite okoliša), recikliraju otpadni materijal s ciljem izrađivanja novih uporabnih predmeta te uče zašto je odgovorno ponašanje prema okolišu važan dio održivog razvoja.

Galerija fotografija: http://os-jkozarca-slatina.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=1252

Učiteljica: Sanela Tot

Projekt Mislim zeleno, čuvam Zemlju 4

Autor: Marko Brijačak, 14. 6. 2019.

Učiteljica: Sanela Tot

« Studeni 2019 »