DAN NARCISA- CVIJET ZA DAN DUŽE

Autor: Marko Brijačak, 22. 3. 2019.

Dana, 22.3.2019., učenici naše škole sudjelovali su u humanitarnoj akciji povodom Dana narcisa „Cvijet za dan duže“.  Ovu akciju već dugi niz godina na području cijele županije organizira  Liga protiv raka Virovitičko-podravske županije.

U suradnji s Crvenim križem grada Slatine naša se škola ponovno uključila i podržala humanitarnu akciju. Učenici, njihovi roditelji i učitelji donirali su narcise i svojim skromnim doprinosom podržali humanitarnu akciju čiji je cilj ukazati na bolest raka dojki, prevenciji i njenom otkrivanju. Članovi školskog volonterskog kluba su tijekom današnjeg prijepodneva dijelili narcise i prikupljali dobrovoljne priloge za kupnju ultrazvučnog uređaja i linearne sonde za potrebe Odjela za patologiju i kliničku citologiju Opće bolnice Virovitica.

Svim roditeljima, učenicima i učiteljima koji su doprinijeli humanitarnoj organizaciji veliko hvala.

Iva Matek

DAN NARCISA- CVIJET ZA DAN DUŽE

Autor: Marko Brijačak, 22. 3. 2019.

Iva Matek

« Studeni 2019 »