Green toys

Autor: Marko Brijačak, 24. 10. 2016.

Kako smo sve više upoznati s činjenicom da nam je okoliš sve zagađeniji, učenici 3.a i 3.b razreda OŠ Josipa Kozarca pronašli su još jedan način kako bi ga očuvali. Na satu engleskog jezika, učiteljica Nadin Cuca potaknula ih je na razgovor o igračkama, o njihovoj svrsi, no i o nekim njihovim štetnim karakteristikama. Naime, sve je više igračaka izgrađeno od materijala štetnih za naš okoliš pa i za nas same. No, dobra je strana što se većina tog materijala, od kojeg su igračke rađene, može reciklirati.

Ipak odlučili smo biti korisniji i napraviti sami igračke od materijala koji je svima dostupan,a to je papir , uz još neke dodatke.

Naše zelene igračke, ili Green toys, su tako lijepe i zanimljive da bi se sigurno svako dijete njima igralo. Potražite ih u fotogaleriji  i uvjerite se sami.

Učiteljica Nadin Cuca

Green toys

Autor: Marko Brijačak, 24. 10. 2016.

Učiteljica Nadin Cuca

« Rujan 2020 »