Učenici 4. razreda obilježili Svjetski dan zaštite životinja

Autor: Marko Brijačak, 6. 10. 2016.

Dana 4.10.2016. g. smo  obilježili Svjetski dan zaštite životinja, i to na najljepši mogući način, igrajući se sa Munjom, Smokyem, Pacom i Neom. To su veseli, razigrani, spretni i nadasve izvrsno istrenirani psi.

Zašto psići u školi???   Doveli su ih njihovi vlasnici – članovi Kinološke udruge Slatina: gospodin Martin Bišćan, gospodin Vlado Horvat i gospodin Željko Juras.

Željeli su nam omogućiti druženje i upoznavanje s ovim plemenitim životinjama. Na samom početku druženja putem ppt prezentacije saznali smo pregršt zanimljivih i poučnih informacija zašto je pas najbolji čovjekov prijatelj. Zatim smo na travnjaku ispred škole gledali trenere koji su demonstrirali vještine svojih ljubimaca. Jako nam se dopalo kako Smokye pažljivo sluša svaku naredbu svoga vlasnika, Munju kako u stopu prati svoju vlasnicu Teutu Bišćan, te Paca i  Nea kako se provlače kroz tunel i spretno love frizbi.   Iako je padala koša, uživali smo u svakom trenutku. Puno hvala članovima Kinološke udruge Slatina.

Fotografije pogledajte na:

4. a  i  b  RO i učiteljice Željka Kurtović i Maja Puškarić

Učenici 4. razreda obilježili Svjetski dan zaštite životinja

Autor: Marko Brijačak, 6. 10. 2016.

Fotografije pogledajte na:

4. a  i  b  RO i učiteljice Željka Kurtović i Maja Puškarić