Lea Bošnjak i Tea Mališ s esejom osvojile treće mjesto na natječaju Školske knjige

Autor: Marko Brijačak, 18. 5. 2016.

I ove je godine Školska knjiga raspisala natječaj čija su tema „Heroji Domovinskog rata u mom zavičaju“ na koji su se učenici osnovnih škola diljem Hrvatske prijavljivali na način da su pojedinačnim ili grupnim esejom, plakatom i kratkim filmom ispričali priču o osobi iz svojeg zavičaja koja se u Domovinskom ratu istaknula hrabrošću, požrtvovnošću, junaštvom i domoljubljem.

Učenice naše škole Leo Bošnjak i Tea Mališ su također ispričale priču o heroju svog zavičaja i time ostvarili pravo sudjelovanja na natječaju. Svojim radom naziva „Od pankera do heroja Domovinskog rata – Milan Kovačić Đuco“ ,  inspiriranim životom hrabrog mladića iz Zdenaca su osvojile treće mjesto u kategoriji eseja i time učinile našu školu ponosnom.

Čestitamo djevojčicama kao i njihovoj mentorici Martini Grundler Hrala.

Autor: Marko Brijačak, 18. 5. 2016.

Čestitamo djevojčicama kao i njihovoj mentorici Martini Grundler Hrala.

« Rujan 2020 »