ZAVRŠNA SVEČANOST ZA UČENIKE OSMOG RAZREDA

Autor: Marko Brijačak, 8. 7. 2020.

Na početku školske godine u kurikulumu je planirana završna svečanost za učenike osmog razreda, a zbog epidemijske situacije bilo je vrlo upitno hoće li se plan i ostvariti. Učenici i roditelji dali su suglasnosti u kojima su odlučili da se svečanost ipak održi jer su omogućena takva okupljanja uz pridržavanja svih epidemioloških preporuka i mjera. Završna svečanost održana je 29. lipnja 2020. s početkom u 18 sati.

Učenici su se, zajedno s razrednicima i učiteljima te stručnim osobljem i ravnateljicom škole, oprostili uz prigodne prezentacije koje su pripremili.

U ime svih učenika prigodan govor održao je učenik Dominik Gaća koji je izabran za najučenika škole.

Učenike je pozdravila ravnateljica Ksenija Vujanović – Juras koja im je zaželjela uspjeh u životu i školovanju i ostvarenje svega što požele.

Druženje je nastavljeno uz domjenak.

Iako nije bilo sve isto kao prijašnjih godina, učenici su bili zadovoljni što se mogu na ovaj način oprostiti od svih onih s kojima su dijelili školske klupe i dobar dio života.

Ljiljana Ivanković

ZAVRŠNA SVEČANOST ZA UČENIKE OSMOG RAZREDA

Autor: Marko Brijačak, 8. 7. 2020.

Druženje je nastavljeno uz domjenak.

Ljiljana Ivanković

« Rujan 2020 »