Izrada melema

Autor: Marko Brijačak, 24. 2. 2020.

Učenici posebnog odjela, uz vodstvo učiteljice Andree Granjaš, zadnjih su sati Domaćinstva izrađivali meleme za usne kako bi ih poklonili predstavnicima zemalja partnera Erasmus+ projekta pod nazivom „We little XXI. century explorers… ready to map and code our territory“ odnosno učiteljima iz Litve, Poljske i Italije. Meleme su izrađivali na bazi pčelinjeg voska i kokosovog ulja uz razne ostale sastojke (čokolada, lavanda, kadulja, kopriva).

Nakon pripreme proizvoda, učenici su ukrašavali poklone za naše partnere Erasmus+ projekta kako bi im ostali u što ljepšem sjećanju. Sve što su učenici pripremili, napravili su svojim rukama pa čak i naljepnice na posudicama gdje su svojim crtežima prikazali kako doživljavaju njegu i mekoću melema.

Izrada melema

Autor: Marko Brijačak, 24. 2. 2020.

« Rujan 2020 »

Ukupno: 320233