Učenici predmetne nastave pogledali film Moj dida je pao s Marsa

Autor: Marko Brijačak, 21. 5. 2019.

Učenici od 5. do 8. razreda naše škole u srijedu, 15. svibnja još su jednom posjetili slatinsko kino i pogledali film Moj dida je pao s Marsa. Riječ je o prvom hrvatskom znanstvenofantastičnom filmu za djecu, koji se našim učenicima svidio zbog odličnih specijalnih efekata i univerzalne pouke o važnosti prijateljstva i ljubavi.

Ravnateljica POU Slatina Danijela Fabric Fabijanac ustupila nam je i filmološko-metodički priručnik za interpretaciju filma, stoga su učenici 6. a i 6. b razreda 16. svibnja u školskoj knjižnici sa svojom učiteljicom Hrvatskoga jezika Hanom Tepeš imali zanimljiv sat medijske kulture posvećen upravo ovome filmu. Na satu su nastali maštoviti robotski dizajni učenika, koje možete pogledati u fotogaleriji (http://os-jkozarca-slatina.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=1200).

Hana Tepeš, učiteljica Hrvatskoga jezika

Učenici predmetne nastave pogledali film Moj dida je pao s Marsa

Autor: Marko Brijačak, 21. 5. 2019.

Hana Tepeš, učiteljica Hrvatskoga jezika

« Studeni 2019 »