TKO JE UKRAO ZIMU?

Autor: Marko Brijačak, 18. 2. 2019.

U školskom je dvorištu, za učenike prvog razreda, održana druga aktivnost u sklopu projekta Volim se gibat, gibat.

Aktivnost Zima u školskom dvorištu preimenovana je, zbog izrazito toplog vremena, u Tko je ukrao zimu?, a realizirana  je 18. 2. 2019. godine.

Proljeće, koje  kuca na vrata, ukralo nam je zimu pa su učenici pjesmom i likovnim stvaralaštvom pokušali dočarati zimu u školskom dvorištu.

Crtali su vesele snjegoviće na asfaltu nastojeći zabijeliti stazu kredom. Poigrali su se na igralištu, a umjesto zagrijavanja toplim čajem osvježili su se voćnim sokovima.

U učionicama su izrađivali snjegoviće od glinamola, bijelih čarapa i svega što je moglo, u tu svrhu, poslužiti.

Pjevali su pjesme o snijegu i snjegoviću i na trenutak je dašak zime bio dočaran u školskom dvorištu, u učionici, a najviše u našoj mašti.

Fotografije:http://os-jkozarca-slatina.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=1101

Učiteljica: Jasminka Kesegić

TKO JE UKRAO ZIMU?

Autor: Marko Brijačak, 18. 2. 2019.

Fotografije:http://os-jkozarca-slatina.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=1101

Učiteljica: Jasminka Kesegić