Matematika i vez PŠ D.Meljani

Autor: Marko Brijačak, 21. 11. 2016.

Posjet Zavičajnom muzeju u Slatini

Učenici 3. i 4. razreda PŠ Donji Meljani posjetili su u četvrtak, 3. 11, 2016. Zavičajni muzej u Slatini. Razgledali  su zanimljivu  izložbu „Matematika i vez- Vidiš li ti što i ja?“ . Nastavnica matematike i autorica izložbe Ljiljana Peretin, pojasnila je vezu matematike i motiva narodnog veza na stolnjaku.

Učenici su vrlo aktivno sudjelovali na radionicama slaganja različitih motiva pomoću kockica. Osobito ih je razveselila poznata kompjuterska igra Minecraft. Oduševljeni spoznajom da su znanje iz matematike primijenili na konkretnim primjerima iz života te povezali prošlost i sadašnjost,  vratili su se u školu.

Ovaj posjet izložbi ne bi bio moguć bez naših roditelja te im se ovim putem zahvaljujem na prijevozu.

Više fotografija pogledajte u galeriji fotografija!

Matematika i vez PŠ D.Meljani

Autor: Marko Brijačak, 21. 11. 2016.

Posjet Zavičajnom muzeju u Slatini

Više fotografija pogledajte u galeriji fotografija!

« Rujan 2020 »