Održana radionica izrade straničnika

Autor: Marko Brijačak, 17. 11. 2016.

U srijedu, 16. studenog, nakon održanog informativnog dana, školska je knjižnica postala prava radionica unikatnih proizvoda! Naime, učenici razredne i predmetne nastave, kao i učiteljice razredne nastave i učitelji predmetne nastave te pedagoginja i psihologinja na radionicu su donijeli dobru volju i marljivost te pustili mašti na volju i izradili pedesetak straničnika.

Kasnije se radionici pridružila i knjižničarka sa svojom skupinom mladih knjižničarki. Straničnici su izrađeni u obliku kravate, simbola naše zemlje, a bit će darovani turskoj školi domaćinu na prvoj mobilnosti u sklopu projekta Seeing and reading the values. Za ovu sjajnu ideju odgovorna je naša knjižničarka, a učiteljica likovne kulture pokazala nam je u kojem smjeru trebamo ići svojim jedinstvenim predlošcima.

Kako je bilo na radionici možete pogledati u fotogaleriji na:http://os-jkozarca-slatina.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=507

Anja Kovač Mišura

Održana radionica izrade straničnika

Autor: Marko Brijačak, 17. 11. 2016.

Anja Kovač Mišura

« Rujan 2020 »