Fuleren

Autor: Marko Brijačak, 28. 10. 2016.

Ove godine naši kemičari provode projekt “Mali korak za veliki cilj”. U sklopu tog projekta, učenici će sudjelovati u raznim volonterskim akcijama i pobrinuti se da se dobra djela šire i dalje. Već smo odradili hodanje ulicama grada Slatine, “Walk of the world”, sudjelovali smo u nošenju ružičaste vrpce povodom obilježavanja Mjeseca borbe protiv raka dojke, pripremamo se na Medjunarodni volonterski dan (5.12.), te akciji Movember u kojoj sudjelujemo svake godine.

U sklopu Međunarodnog dana volontera koji se obilježava 5. prosinca, a u sklopu projekta "Stvaranje filantropske kulture u Hrvatskoj" fulerenovci će posjetiti dom za starije i nemoćne “Zdenka”. Tom prilikom darivati će stanare doma sapunima koje su napravili 17.10. samo za njih. Kako je sama proizvodnja protekla možete pogledati u galeriji na http://os-jkozarca-slatina.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=488

Učenici će zabaviti stanare doma čitajući im knjige, šečući s njima, pričajući s njima, kartajući se s njima i još mnogo toga. Kako je protekao naš volonterski dan obavijestiti ćemo vas 6.12.

Ksenija Vujić, prof.

Fuleren

Autor: Marko Brijačak, 28. 10. 2016.

Ksenija Vujić, prof.

« Rujan 2020 »