Dječji tjedan u PŠ Novi Senkovac

Autor: Marko Brijačak, 13. 10. 2016.

Učenici 1. i 3. razreda područne škole Novi Senkovac, u suradnji s Društvom „Naša Djeca“ Slatina, sudjelovali su u tradicionalnom obilježavanju Dječjeg tjedna koji se ove godine održava od 3. do 9. listopada.
Moto ovogodišnjeg Dječjeg tjedna je „Ljubav djeci prije svega!“, stoga su aktivnosti učenika usmjerene na važnost promicanja prava i potreba djece. Učenici su svojim crtežima na asfaltu naglasili, između ostalog,  važnost prava djeteta na obitelj, ljubav, školovanje i igru, te su na taj način usmjerili pozornost odraslima na njihove potrebe.

Fotografije pogledajte na:

Učiteljica: Ivana Marović

Dječji tjedan u PŠ Novi Senkovac

Autor: Marko Brijačak, 13. 10. 2016.

Fotografije pogledajte na:

Učiteljica: Ivana Marović