NOVA GENERACIJA ĐAKA PRVAKA

Autor: Marko Brijačak, 8. 9. 2016.

U ponedjeljak 5.9.2016. u našoj školi održan je svečani prijem đaka prvaka.  Pozdravnim  govorom,  ravnateljica Ksenija Vujanović Juras, poželjela je dobrodošlicu i puno uspjeha u školovanju svim učenicima, a posebno sretno i uspješno školovanje budućim učenicima 1. razreda.

Prigodnim programom obilježen je početak školovanja još jedne generacije učenika Osnovne škole Josipa Kozarca. Za program su bile zadužene učiteljice drugih razreda, Mirjana Bušljeta, Ankica Horvat i Tatjana Granjaš. Nakon prozivke i podjele u razredne odjele,  prvašići su upoznali školu, učiteljice i svoje razrede. Na školskim klupama dočekali su ih simbolični pokloni svojih učiteljica, MUP-a i Auto-škole „Champion“.

fotografije pogledajte na:

Učiteljice 1. r G. Kovač i K. Huber

NOVA GENERACIJA ĐAKA PRVAKA

Autor: Marko Brijačak, 8. 9. 2016.

fotografije pogledajte na:

Učiteljice 1. r G. Kovač i K. Huber