Mali ekolozi u 6.b

Autor: Marko Brijačak, 5. 5. 2016.

U 6.b razred stigao je Emmezetin veliki paket iznenađenja! Naime, učenici 6.b razreda su se zajedno sa svojom razrednicom Katarinom Pejić uključili u Emmezetin nagradni natječaj Malih ekologa. Prošavši u drugi krug natječaja, dobili su majice  "I ja sam mali ekolog" te tako osvojili priliku za sudjelovanjem u dodatnim natječajima koji nose vrijedne nagrade.

Učenici marljivo rade na poticanju razvijanja ekološke svijesti učenika naše škole te su na satu razrednog odjela izrađivali "Papirke", kutije za odlaganje staroga papira.

Učenici su ih odložili u učionicama naše škole kako bi svakodnevno poticali svoje vršnjake i druge učenike na razvrstavanje otpada.

fotografije pogledajte na: http://os-jkozarca-slatina.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=409

Mali ekolozi u 6.b

Autor: Marko Brijačak, 5. 5. 2016.

« Rujan 2020 »