Županijsko natjecanje u odbojci: Naši učenici osvajači zlata!

21.04.2026

U Slatini je 17. travnja održano Županijsko natjecanje u odbojci za učenike od 7. do 8. razreda. Naša školska ekipa ostvarila je izvanredan uspjeh osvojivši prvo mjesto!

Za ekipu Junior nastupali su Nikola Ostojić, Andrija Sertić, Rene Milaščević, Viggo Milaščević, Andrej Kordi, Ivor Bilić i Leonardo Rakić.
Ekipu je pripremala i vodila učiteljica TZK-a Veselka Čubelić, čiji je trud i posvećenost rezultirao ovim sjajnim uspjehom.

Čestitamo našim odbojkašima i mentorici na osvojenom prvom mjestu!

Izvor: Matija Hamelec, učitelj TZK-a

Ostale vijesti

Projekt „Priprema, pozor, sad!“

Projekt „Priprema, pozor, sad!“

Tijekom školske godine učenici 1. a i 1. b razrednog odjela sudjelovali su u projektu „Priprema, pozor, sad!“, čiji je cilj bio poticanje tjelesne aktivnosti, razvijanje sportskog duha te usvajanje zdravih životnih navika uz igru, druženje i zajedničko kretanje. U...

Skip to content