S velikim ponosom objavljujemo predivne vijesti iz naše škole! Naša učenica 5. razreda Ozana Plantak pozvana je na državno natjecanje iz fotografije te će se, kao najmlađa natjecateljica, natjecati u kategoriji od 5. do 8. razreda, na kojem će predstavljati našu školu i županiju. Natjecanje će se održati u Segetu Donjem od 25. do 28. svibnja 2026. godine.
Ovaj izniman uspjeh rezultat je njezina truda, znanja i predanosti.
Čestitamo Ozani i njezinoj mentorici Tijani Cvjetković te im želimo puno uspjeha i lijepih iskustava na državnom natjecanju!
Naši digitalni otisci: Uspješno završen projekt „Klikni glavom i srcem“
Tijekom prvog polugodišta, učenici posebnog razrednog odjela su na 12 informatičkih radionica projekta „Klikni glavom i srcem“ istraživali digitalni svijet kao sigurno i kreativno mjesto za izražavanje osjećaja. Pod vodstvom učiteljice Anite Martinčević, učenici su...








