Djevojčice treće u badmintonu

16.02.2026

Djevojčice naše škole sudjelovale su na Županijskom natjecanju ŠSD-a u badmintonu za osnovne škole.

Natjecanje je održano 11. veljače 2026. godine u dvorani Srednje škole Marka Marulića Slatina u Slatini.


Djevojčice su osvojile treće mjesto.

Za djevojčice su nastupale Iva Randelj, Korina Knapić i Katja Horvat.

Voditelj: Matija Hamelec

Izvor: Matija Hamelec, učitelj TZK-a

Ostale vijesti

Kreativne digitalne poruke učenika 8. d razreda

Kreativne digitalne poruke učenika 8. d razreda

Povodom Međunarodnog dana žena, učenici 8. d razreda samostalno su koristili digitalne alate za izradu originalnih vizualnih poruka u obliku oblaka riječi. Ovu metodu kreativnog izražavanja uspješno su primijenili i tijekom Valentinova, razvijajući pritom svoju...

Skip to content