POSJET ŽUPNOJ CRKVI

Autor: Marko Brijačak, 18. 5. 2016.

Ni kišica koja je padala 12. 5. 2016. nije nas omela!

Učenici prvog razreda u pratnji svojih učiteljica i vjeroučiteljice Slavice krenuli su malim koracima ali spretno prema župnoj crkvi sv. Josipa.  Došavši u crkvu ponovili smo što se sve nalazi u crkvi: oltar, ambon, svetohranište, uskrsna svijeća, kipovi, klupe, postaje križnog puta, vitraji, orgulje, a najzanimljivija je bila ispovjedaonica u koju smo mogli i ući. Naučili smo kako se zove župnik i upoznali smo ga. O crkvi smo naučili da je to mjesto za molitvu, pjesmu i susret s Isusom. Slušali smo kako zvone sva četiri zvona u tornju crkve. Pjevali smo najdraže nam pjesme: Cvijeće za Mariju i Ovo je dan.

Ovaj posjet našoj crkvi nećemo zaboraviti!

Slavica Ostrogonac

POSJET ŽUPNOJ CRKVI

Autor: Marko Brijačak, 18. 5. 2016.

Ni kišica koja je padala 12. 5. 2016. nije nas omela!

Ovaj posjet našoj crkvi nećemo zaboraviti!

Slavica Ostrogonac

« Rujan 2020 »